Наш телефон: 0 800 33 52 57

  Jarre Technologies

  В серці Jarre Technologies - справжній ф'южн сучасного дизайну та інноваційних технологій. Один із піонерів електронної музики, композитор саунд-художник та виконавець Жан-Мішель Жарр и успішний підприємець та відомий експериментатор Ролан Кавілль почали разом працювати з 2005 року.

  Результатом їх співпраці та спільного для обох захоплення новими технологіями та музикою безкомпромісного ґатунку стала Jarre Technologies. Завдяки їх відданості новаціям та оригінальним творчим задумам високотехнологічні вироби компанії Jarre Technologies перетворилися на естетично довершену окрасу повсякденного буття для багатьох поціновувачів та знавців музичного мистецтва.

  Композиції Жана-Мішеля Жарра полонять слухача своєю емоційністю, а його аудіопристрої задумані та створені, щоб дарувати натхнення на нові, ще більш сучасні взаємини з музикою.

  Створена почуттями
  AeroSystem One® - це результат чотирьох років клопіткої дослідницької та проектувальної роботи Жана-Мішеля Жарра та цілого колективу досвідчених звукорежисерів.

  На відміну від звичайних аудіосистем AeroSystem One оснащена власною вбудованою електронною схемою обробки сигналу особливої конструкції, що здатна одночасно відтворювати низькі та високі частоти з оптимальною чіткістю.

  Новий еталон звуку
  Розроблена Жаном-Мішелем Жарром та його командою, AeroSystem One - це найвища якість звучання, найчистіший та найпотужніший звук. Спроектована та виконана з найновітніших матеріалів та із залученням складних технологій, AeroSystem One являє собою досконалий продукт з точки зору сучасного дизайнерського мистецтва.

  Після завершення дворічного етапу досліджень, у вересні 2011 року, Jarre Technologies представила аудіосистему AeroDream One, ідея якої з самого початку відпрацьовувалася та втілювалася у Франції. AeroDream One, котра фактично є док-станцією для iPhone чи iPad, стала наймогутнішим у світі гучномовцем: музична колона висотою 3.40 метри та вагою 395 кілограмів відтворює звук з потужністю 15000 Ватт!

  Цей грандіозний витвір, що своєю конструкцією нагадує тотем, символізує собою послання Жана-Мішеля Жарра, з яким він звертається до всього музичного світу, закликаючи створювати почуття та нагадати людям по існування бездоганного звуку.

  А згодом компанія Jarre Technologies запропонувала своїм шанувальникам ще цілу серію не менш дивовижних, як своїм зовнішнім виконнанням, так і якістю звучання, сумісних зі смартфонами пристроїв: AeroSkull, AeroTwist та AeroBull.

  Поєднання технологічних новацій та елітарності
  Філософія Жана-Мішеля Жарра також допомагає йому співпрацювати з престижними брендами та створювати унікальні колекції. Так, після налагодження стосунків з популярною французькою маркою Lalique, Jarre Technologies планує випустити виключно колекційну модель Aerosystem One, в якій замість скляних елементів будуть використані знамениті кристали Lalique.